O nás

Zakladatelem společnosti Uklidíme ti s.r.o. je Richard Šálený, který byl od roku 2009 do roku 2016 privátním bankéřem pro movitou klientelu. Richard se díky této práci setkal a seznámil se spoustou zajímavých lidí, kteří pro něj byli inspirací a proto se rozhodl po 7 letech ve finančním sektoru založit vlastní společnost a realizovat tak své myšlenky a nápady. Richard má podnikavého ducha a rád věci dotahuje do úspěšného konce, proto je rád, že jeho myšlenka založit tuto společnost nezůstala jen na papíře.

Společnost vznikla i z toho důvodu, že Richard je se svou přítelkyní časově vytížen. Nemají čas na úklid a věří, že v dnešní hektické době to tak má spousta rodin a domácností. Richard je sportovně založený, hraje aktivně golf, tenis, jezdí na kole a inline bruslích, v zimě na lyžích. Má rád svou rodinu, přátele a cestování. Richardovi se v dubnu 2016 narodila dcera TEREZIE a proto je nová role Richarda i otec.

Náš celý tým Uklidíme ti s.r.o. pevně věří, že budete s našimi službami spokojení a že budete naši společnost doporučovat i svým známým a přátelům.

Těšíme se na spolupráci. Váš tým Uklidíme ti.

VYZKOUŠEJTE NÁS! PLATBA AŽ PO ÚKLIDU.

NEZÁVAZNĚ POPTAT