Ekologický úklid domácností

Provoníme vaši domácnost ekologickým úklidem

Ekologický úklid domácnosti vivenso

Ukázka špíny zachycené při ekologickém úklidu

Náš prémiový úklid domácnosti je zcela ekologický a probíhá pomocí vysavače Vivenso. Ten vaší domácnost nejen dokonale uklidí, ale zároveň dokáže vyčistit a provonět vzduch. Ze vzduchu jsou také odstraněny veškeré bakterie, což ocení zejména alergici.

Výhody oproti běžnému stylu úklidu

  • dokonalý úklid všech druhů povrchů
  • uklizaná domácnost včetně znatelně čerstvého a čistého vzduchu
  • vytvoří dokonalé prostředí pro alergiky
  • možnost provonění bytu pomocí různých druhů aromat

Pro ekologický úklid domácnosti nás kontaktujte

Objednávat si můžete na 730 136 306 nebo pomocí naší online kalkulace

Ekologický úklid v Kladně a Praze

Své služby ekologického úklidu domácnosti soustřeďujeme zejména na oblast v okolí Kladna a celé Prahy.


Odhalte sílu vody a vzduchu!

Vodní vysavač Vivenso oba tyto živly spojuje, což z něj dělá více než vysavač. Jedná se o čističku vzduchu, vodní vysavač a aromaterapii v jednom. Je navržen v unikátním designu s jemnými a čistými liniemi. Srdcem celého vodního vysavače je separátor s dvojitým chodem, který byl speciálně vyvinutý tak, aby zachytil i ty nejjemnější částice jako alergeny, prach i roztoče. Vzduch s nečistotami proudí do vodní nádrže, kde se “propere” a vymůžete zhluboka dýchat čistý a zdravý vzduch.

Multifunkční vysavač Vivenso s vodním filtrem čistí vzduch stejně jako příroda. K čisté a zdravé domácnosti vám stačí 3 litry vody z kohoutku a vysavač Vivenso.

Víte, že prach se víří v 30 – 80 cm nad podlahou? Nejvíce ohrožené jsou vaše děti, které mají své plíce v přesně takové úrovni. Odstraňte prach vysáváním nejen z podlahy, ale i ze vzduchu. Vybavte svojí domácnost vodním vysavačem Vivenso.

Proč vodní vysavače Vivenso? Protože mokrý prach nepoletuje. Díky nasátí nečistot, alergenů a prachu do vodní nádrže, kde se namočí, není šance, jak by se dostaly zpět do vzduchu